Warning: unlink(/home/database/goodreads.com/20868336.db): No such file or directory in /home/www/html/wp-includes/class-bots-singgle.php on line 308
[Ebook] ➩ Dünyalıların Gelişi ➯ Yalçın İzbul – Webcamtopladies.info

Dünyalıların Gelişi

Dünyalıların Gelişi Popular Books, Dünyalıların Gelişiauthor Yalçın İzbul This Is Very Good And Becomes The Main Topic To Read, The Readers Are Very Takjup And Always Take Inspiration From The Contents Of The Book Dünyalıların Gelişi , Essay By Yalçın İzbul. Is Now On Our Website And You Can Download It By Register What Are You Waiting For? Please Read And Make A Refission For You Biraz başarısız bir derleme. Asimov'un Ben, Robot'undaki öyküsüyle Bradbury'nin Mars Yıllıkları'ndaki öyküsü iyiydi, onları da daha önce okumuştum işte. Isaac Asimov ve Bradbury'nin başını çektiği Dünyalıların Gelişi adlı bu derleme; uzaylıları, uzaylıların neye benzediğini, onlarla karşılaştığımızda neler olabileceğini ve onlarla nasıl iletişim kuracağız gibi sorulara bilimkurgunun en sağlam penceresinden akla yatkın sayılabilecek açıklamalar sayesinde cevap veriyor.

Derlemeye Yalçın İzbul'un makale özelliği taşıyan bir önsüzüyle başlıyoruz. Bu önsöz, derlemedeki tüm öykülerin içeriği hakkında ufak spoilerlar veriyor açıkçası. Ki bunu kitabı bitirince anlayacaksınız.

Kitaptaki öyküler gerçekten de her bilimkurgu severin beğeneceği türdendi. Özellikle Törenzede Tanrılar, Harla ve Dünyalıların Gelişi adlı öyküler harikaydı. Isaac Asimov'u es geçmek olmaz takibi. Robot Mantığı öyküsünü daha önce İthaki Yayınevinden çıkan bilimkurku kalsikleri serisindeki ''Ben, Robot'' kitabında da okumuştum. Çok beğenmiştim ve tekrar okumuş olarak yine beğendim diyebilirim.

Kısacası bilimkurgu okurlarını tatmin edecek incecik ama dopdolu bir derleme. İyi okumalar...

Is a well-known author, some of his books are a fascination for readers like in the Dünyalıların Gelişi book, this is one of the most wanted Yalçın İzbul author readers around the world.

[Ebook] ➩ Dünyalıların Gelişi  ➯ Yalçın İzbul – Webcamtopladies.info
  • Hardcover
  • 208 pages
  • Dünyalıların Gelişi
  • Yalçın İzbul
  • Turkish
  • 07 December 2019

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *